NELER YAPIYORUZ?

Sonuç odaklı yaklaşımımızla her bir müşterimizle uzun soluklu iş birliği yapmayı hedefleyen tecrübeli bir ekibiz

dijital her şey bizi ilgilendirir

Weekend Agency, bütçenize göre optimum sonuçlar önererek dijital fikirlerinizi hayata geçirecek gerçekçi yaklaşımlar sunar. Ajansımız; kurumsal websitesi, mobil uygulamalar, e-ticaret sitesi, shopify sitesi, intranet yazılımı, mikro site yazılımı, sosyal medya yönetimi, influencer pazarlama, dijital reklam satın alma gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.

KURUMSAL TECRÜBELİ EKİP

Weekend Agency L’Oréal, Carat Media gibi kurumsal şirketlerde uzun süre çalışmış deneyimli pazarlamacı, mühendis ve yazılımcılardan oluşan bir ajanstır.

WEB VE MOBİL UYGULAMALAR

Kurumsal website tasarımı ve yazılımı, mobil uygulamalar, e-ticaret sitesi, shopify sitesi, intranet yazılımı, şirket içi portallar, mikro site yazılımları konusunda iş birlikleri yapmaktayız.

undraw_wireframing_nxyi

INFLUENCER PAZARLAMA
VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Influencer pazarlama yönetimi ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimi konusunda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Influencer ürün gönderimi, içerik paylaşımı, lansman davet yönetimi, blogger etkinliği gibi konularda çalışmaktayız.

DİJİTAL REKLAM SATIN ALMA

Google search, Google banner, Youtube video, Facebook, Instagram, Spotify ve Twitter mecralarında reklamlarınızı yönetiyoruz. Gereksinimlerinize göre düzenlenmiş raporlama sistemimiz ile reklam performanslarınızı transparan bir şekilde takip etmenizi sağlıyoruz.

BANNER TASARIMI
VE VİDEO PRODÜKSİYONU

Dijital medya kampanyalarınız için gerekli olan görsel ihtiyaçlarınızı tasarım ve prodüksiyon ekibimiz ile karşılıyoruz. Reklam kampanyalarınızın görsel bütün kalemlerini sizler adına yürütüyoruz.

DONANIMLI TEKNİK KADRO

Aklınızdaki tüm fikirleri istediğiniz platformlarda hayata geçirebilecek donanımlı teknik ekibimiz sayesinde içiniz rahat bir şekilde asıl işinize konsantre olmanızı sağlıyoruz.

YÜZDE YÜZ DELEGASYON

Web sitesi kurulumu, reklam satın alma, influencer projeleri, mobil uygulama yazılımı, e-ticaret sitesi yazılımı, websitesi bakım anlaşmaları, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi gibi konularda 360 derece hizmet sunarak kendi işinize konsantre olmanızı ve dijital projelerinizde tek muhattabınız olmayı hedefliyoruz.